VDU pirmakursiams – anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testai

Visi pirmakursiai, įstoję į Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) turi atlikti anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo diagnostinius testus.

Pirmakursiams, kurie anglų kalbos diagnostinio testo nelaikė bendrojo priėmimo ar pirmo papildomo priėmimo etapo sutarčių pasirašymo metu ar įstojo į studijas antro papildomo priėmimo metu,  tai reikės padaryti įvadinės savaitės metu rugpjūčio 28-29 d. Kompiuterinio raštingumo testas taip pat Įvadinės savaitės metu rugpjūčio 29 d. Anglų kalbos diagnostinis testas vyks nuotoliniu būdu, o kompiuterinio raštingumo testas – gyvai, pagal paskirtą tikslų laiką (nuotolinių studijų ir Švietimo akademijos Vilniuje studentai šį testą atliks nuotoliniu būdu 15 val.).