MINDED Verslumo akademija

Drąsa kurti, noras pažinti ir laisvė keistis – trys pagrindinės kiekvieno MINDED dalyvio-tyrinėtojo savybės. Esame atvira ir bendro tikslo siekianti organizacija, savo programų ir mokymų dalyviams siūlome naujų patirčių ir praktikų su interaktyviais, pasaulyje pripažintais kūrybiškumo metodais, kuriuos pasitelkus atrandamos naujos antrepreneriškos idėjos bei galimybės.

Siekiame, kad kiekviena dalyvio patirtis būtų kuo įsimintinesnė ir prasmingesnė, todėl bendram darbui į vieną vietą buriame savo srities specialistus, įvairių sričių verslo atstovus ir ambicingus studentus. Šiame kelyje svarbiausia – partnerystė, smalsumas, iniciatyvumas, saviraiška.

Dalyvaudami centro veiklose studentai užmezga kontaktus su didžiausių Lietuvos įmonių atstovais, sprendžia realias verslo problemas, o svarbiausia – ne tik tobulina savo verslumo kompetencijas, bet ir mokosi geriau pažinti save.

Pagrindinė centro organizuojama veikla – „Verslumo akademija“ – Europos verslumo skatinimo apdovanojimuose pripažinta viena iš trijų geriausių iniciatyvų Europoje. Programos tikslas – suteikti priemones pažinti save kuriant bei realizuojant drąsius asmeninius projektus ir sprendžiant verslo ar socialinius iššūkius.

„Verslumo akademijos“ programa, paremta unikaliu EQ thinking modeliu, padedančiu ugdyti keturias pagrindinės verslumo kompetencijas:

 • Emocinį intelektą – tai gebėjimas suprasti savo ir aplinkinių emocijas, motyvuoti save bei pozityvus ir lankstus požiūris į problemų sprendimo procesą;
 • Komandinį darbą – tai gebėjimas, grindžiamas bendradarbiavimo ir įsiklausymo svarba, pasitikėjimu, pagarba ir vienas kito supratimu siekiant bendro tikslo;
 • Kūrybinį mąstymą – tai gebėjimas įprastus dalykus pamatyti naujai, drąsiai kurti naujus sprendimo būdus bei neatrastas idėjas, drąsa klysti ir eksperimentuoti;
 • Idėjų įgyvendinimą – tai gebėjimas efektyviai išnaudoti laiką bei įgūdžius ir paversti bendrą viziją praktiniais, į tikslą orientuotas veiksmais. Taip pat kuriamas vertingas ryšys tarp studentų ir verslo atstovų, sprendžiami organizacijų pateikti iššūkiai, mokomasi spręsti realias socialines, kultūrines ar ekonomines problemas, kurti ir įgyvendinti novatoriškas idėjas.

Gretutinių studijų programa:

„Verslumo akademijos“ dalyviams įskaitoma 33 kreditų vertės gretutinių studijų programa arba atskiri studijų dalykai. Akademijos mokymų trukmė – 8 mėnesiai, ją sudaro du mokymų etapai: rudens ir pavasario semestrai.

Rudens semestrą pradedame su naujai subalansuotais dviem patirtinio mokymosi dalykais:

 • „Design Thinking“ ir kūrybiškumo technikos (6 kreditai) – studijų metu keliausi per inovatyvios metodikos Design Thinking etapus ir ugdysi gebėjimą žvelgti į patiriamus iššūkius kūrybiškai – out of the box. Skirtingai nuo analitinio mąstymo, Design Thinking metodika apima idėjų kūrimą, neriboja fantazijos ir nestato ribojančių barjerų. Tai struktūrizuota kūrybiškumo laisvė, lydima aiškiai apibrėžtų įrankių, darbalapių ir net dizaineriškos filosofijos. Kūrybiškumas tobulinamas per praktiką, tad Tavęs čia lauks realūs iššūkiai.
 • Emocinis intelektas: metodikos ir praktika (6 kreditai)  studijų metu Tavęs laukia ne tik interaktyvios paskaitos, kviečiančios pažinti emocinį intelektą „iš esmės“. Daug svarbiau, kad padedamas patyrusių mentorių turėsi galimybę išbandyti asmeninę augimo programą: tobulėsi ne tik pažindamas EQ, bet ir geriau pažindamas save kaip asmenybę. Stipri lektorių komanda įkvėps gal ir mažiems, bet reikšmingiems gyvenimo pokyčiams, padrąsins „išeiti iš komforto zonos“, o sukaupta patirtis padės ateityje tiek siekiant asmeninių tikslų, tiek ieškant savo rolės komandiniame darbe.

Gali rinktis vieną studijų dalyką arba abu ir pradėti unikalią „Verslumo akademijos“ programą!

Pasiekimai

 • „Verslumo akademija“ 2018 m. Europos verslumo skatinimo apdovanojimų nominacijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“ pripažinta viena iš trijų geriausių patirčių žemyne.
 • 2017 m. Europos Komisijos tyrimų konsorciumas „University-Business Cooperation in Europe“ išrinko „Verslumo akademiją“ tarp 50 geriausių sėkmingo universitetų ir įmonių bendradarbiavimo pavyzdžių Europoje ir pasaulyje.

MINDED

 • K. Donelaičio g. 52-607, Kaunas
 • El. paštas: info@verslopraktikos.lt
 • minded.lt
 • Facebook: MINDED VDU
 • Instagram: @mindedVDU

Skip to content