Įvadinės savaitės programa

RUGPJŪČIO 29 – RUGSĖJO 1 D. PROGRAMA

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt

KAS YRA „ĮVADAS Į STUDIJAS VDU“ IR KAM JIS SKIRTAS?

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas pirmojo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pįradžioje rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis.

KAUNAS

RUGPJŪČIO 29 D., PIRMADIENISRUGPJŪČIO 30 D., ANTRADIENISRUGPJŪČIO 31 D., TREČIADIENISRUGSĖJO 1 D., KETVIRTADIENIS

10:00 val. SUSITIKIMAS TAVO FAKULTETE

Pirmieji žingsniai ir pirmosios pažintys su vieta ir žmonėmis, kurie lydės tave visus studijų metus. Čia susipažinsi su kurso draugais, pasivaikščiosi po fakulteto erdves, susitiksi su fakulteto darbuotojais – dėstytojais, katedrų vedėjais, sutiksi fakulteto dekaną ir referentes, kurios ne tik papasakos apie tavo studijų programą, bet ir supažindins su Universiteto tvarka. Čia Tavęs lauks ir studentai-mentoriai, pasiryžę atsakyti į visus iškilusius klausimus, aprodyti fakultetą ir netgi padės susipažinti su kurso draugais. Susitikime fakultetuose! Susitikimų su fakultetais vietas rasi čia: https://ivadas.vdu.lt/pirmakursiu-susitikimai-fakultetuose/

13:00 val. DISKUSIJA VDU IDENTITY

(VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28)

VDU Identity – tai diskusija, kuri tave supažindins su universiteto koridoriuose nuolat besisukančiais žmonėmis: darbuotojais, studentais ir alumnais. Čia išgirsi įdomiausius pasakojimus apie studijas universitete, patirtis savanorystėje ar studijų kokybės gerinimą. Nepamiršk ir Tu sudalyvauti diskusijoje – užduok norimą klausimą ar paprašyk naudingo patarimo! Tikimės, kad šis renginys Tau leis pasijausti didelės bendruomenės dalimi, pasiruošusia pradėti savo studijų kelionę.

Taip pat šią diskusiją galėsi stebėti ir internetu. Tiesioginės transliacijos nuoroda: https://youtu.be/LeqYcvjIozw 

14:30 val. VĖLIAVOS MEDŽIOKLĖ

(pradžia VDU didžiosios salės I a. fojė, S. Daukanto g. 28)

Vėliavos medžioklė – tai išlikimo žaidimas, kuris patikrins Jūsų reakcijos, greitumo ir kūrybiškumo gebėjimus. Orientacinių metu susipažinsi ne tik su universitetu, jo veiklomis, bet ir pačiu Kauno miestu. Išankstinė registracija vyksta adresu https://vdu.lt/veliavosmedziokle. Nepraleisk progos ir registruokis, nes vietų skaičius ribotas!

15:00 val. AKADEMINIO POLITOLOGŲ KLUBO PASKAITA KARAS EUROPOJE – PADĖTIS FRONTE, REGIONO SAUGUMAS IR PAMOKOS ATEIČIAI

(VDU mažoji salė, S. Daukanto g. 28 g)

Paskaitos svečias: Egidijus Papečkys

Studentų organizacija „Akademinis politologų klubas“ pirmakursius bei visus susidomėjusius kviečia į susitikimą su buvusiu STT kriminalistu, JAV Nacionalinės FTB Akademijos absolventu, karo istorijos mokslų daktaru bei dabartiniu Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės vadu Egidijumi Papečkiu. Paskaitos tema „Karas Europoje – padėtis fronte, regiono saugumas ir pamokos ateičiai“. Čia prelegentas aptars Ukrainos karo kontekstą, pristatys esamą padėtį fronte bei kaip Rusijos pradėtas karas keičia mūsų regiono bei visos Europos saugumo architektūrą, kokias pamokas ateičiai galime perimti iš ukrainiečių kovos už savo valstybingumą.

18:00 val. NEFORMALI DISKUSIJA SUSIPAŽINKIME, AŠ MENTORIUS

(VDU didžiosios salės fojė, S. Daukanto g. 28 g)

Tai galimybė susipažinti su mentoriais ir jų vykdoma veikla. Pirmakursiai diskusijos metu galės uždavinėti jiems rūpimus klausimus. Diskusijos su mentoriais tikslas yra supažindinti pirmakursius su mentoryste ir vykdoma savanoryste universitete. Šios veiklos metu galėsite ne tik pasikonsultuoti su mentoriumi jums rūpimais klausimais, bet ir gerai praleisti laiką žaidžiant stalo žaidimus ar bendraujant su kitais studentais. Tad nepamiršk pasiimti užkandžių sau ir draugui bei nusiteik gerai praleisti vakarą.

09:00-24:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 29 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 30 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

9:00 - 11:30 val. KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO TESTAS

(Nuotoliniu būdu)

Nebijok! Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis testas, privalomas visiems nuolatinių studijų pirmakursiams, leis įvertinti, ar Tau būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. Testas vyks nuotoliniu būdu prisijungiant prie sistemos Tavo fakultetui paskirtu laiku. Testas bus aktyvus tik tvarkaraštyje nurodytu metu, taigi nepamiršk pasitikrinti laiko iš anksto. Tvarkaraštį ir daugiau informacijos rasi štai čia: https://ivadas.vdu.lt/vdu-pirmakursiams-anglu-kalbos-ir-kompiuterinio-rastingumo-testai/

09:00-12:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 29 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 30 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

12:00 val. PLATESNĖS STUDIJŲ GALIMYBĖS IR REGISTRACIJOS Į DALYKUS TVARKA

(VDU didžios salės fojė, S. Daukanto g. 28 / tiesioginė trasliacija)

Ateik, klausk ir sužinok apie VDU teikiamas studijų galimybes – pedagogikos studijas, tarptautinių studijų ir mainų galimybes, verslo praktikas, individualiąsias studijas Academia cum laude, užsienio kalbų mokymosi galimybes ir dar daugiau. Taip pat čia sužinosi ir išgirsi patarimus, kaip susidaryti patogų ir tinkamą savo studijų tvarkaraštį. Nepraleisk!

Tiesioginės transliacijos nuoroda: https://youtu.be/OAa71sRqTzg

13:00 val. AKADEMINĖ MUGĖ

(VDU didžios salės fojė, S. Daukanto g. 28)

VDU Didžiosios salės fojė Tavęs lauks būrys į visus klausimus pasirengusių atsakyti universiteto žmonių ir mentorių. Kada ir kaip užsiregistruoti į gretutines studijas? Ar gerai bandau skaičiuoti studijų dalykų kreditus? Nuo kada galiu galvoti išvažiuoti studijuoti pagal mainų programas? Kas tas akademinis sąžiningumas ir kodėl jis svarbus? O galėsiu mokytis estų ar hebrajų kalbą? Gal galite dar kartą man asmeniškai paaiškinti kaip susidaryti savo tvarkaraštį? Šiuos ir visus kitus su studijomis susijusius klausimus galėsi asmeniškai užduoti akademinėje mugėje.

14:30 val. UNIVERSITETAS – NE TIK PASKAITOS – RENKIESI TU

(VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28 / tiesioginė trasliacija)

Sužinok apie universiteto teikiamą socialinę paramą ir platesnes saviraiškos galimybes. Užsukęs išgirsi apie stipendijas, lengvatas, paskolas, Lietuvos studento pažymėjimą (kitas pažymas), bendrabučius, karjeros planavimą, galimybę prisijungti prie savanorystės programos, meno, sporto veiklų, teikiamos psichologinės bei dvasinės pagalbos ir dar daugiau.

Atvyk į VDU didžiąją salę (S. Daukanto g. 28, Kaunas), sužinok visą aktualią informaciją, užduok visus rūpimus klausimus arba stebėk tiesioginę transliaciją internetu.

Tiesioginės transliacijos nuoroda: https://youtu.be/IbJLJ9zk1oo

15:30 val. SUSITIKIMAS SU STUDENTAIS TURINČIAIS NEGALIĄ IR JŲ ARTIMAISIAIS

(nuotoliniu būdu)

Čia galėsi sužinoti apie Universiteto ir valstybės teikiamas paslaugas, finansinės paramos galimybes bei Universiteto infrastruktūros pritaikymą negalią turinčių studentų gyvenimo, mokymosi ir studijų procesui užtikrinti. Virtualaus susitikimo nuoroda.

16:00 val. VDU STUDENTŲ ATSTOVYBĖS PRISISTATYMAS

(VDU didžiosios salės fojė, S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) veiklos sritimis, nariais bei puikiai praleisti laiką studentų apsuptyje. Renginyje kartu su VDU SA prezidente Ieva Vengrovskaja aiškinsimės, kuo studentų atstovybė skiriasi nuo mokinių tarybos, taip pat sužinosi, ką veikia atstovybininkai ir į kokius klausimus jie gali atsakyti. Daugiau informacijos: www.vdusa.lt, Facebook: VDU Studentų atstovybė

17:30 val. AŠ, NEALKOHOLINIS ALUS IR REKTORIUS
(VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Tu, alus ir rektorius skamba utopiškai, bet pasirodo tai nėra taip toli nuo realybės! Neformaliame pokalbyje galėsi geriau susipažinti su universiteto vadovu, išgirsti daugiau apie jo veiklą, linksmus nutikimus universitete, užduoti rūpimus klausimus ir smagiai praleisti vakarą.

9:00-18:00 val. REGISTRACIJA Į STUDIJŲ DALYKUS

(konsultacijos fakultetuose)

Visi VDU studentai savo studijų tvarkaraščius susidaro patys. Savo tvarkaraštį turėsi savarankiškai susidaryti rugpjūčio 31 d., kuomet vyks pirmakursiams privaloma registracija į studijų dalykus.

12:00 val. VDU ORGANIZACIJŲ MUGĖ IR SPORTO CENTRO VEIKLOS

(Studentų skveras, šalia S. Daukanto g. 28, Kaunas)

VDU studentų organizacijos, klubai ir kolektyvai kvies Tave susipažinti su veikla ir prisijungti prie bendraminčių.

Taip pat turėsi galimybę išbandyti skirtingas sporto šakas, galėsi dalyvauti metimų į krepšį konkurse ir kituose iššūkiuose. Turėsi galimybę atlikti kūno sudėties nustatymo testus, gauti prizų ir dovanų. Taip pat galėsi klausti ir sužinoti apie treniruočių tvarkaraščius ir registraciją, reprezentacinių Universiteto sporto šakų komandas, reikalavimus pateikimui į jas. Ateik ir prisijunk!

12:30 val. VDU MENŲ CENTRO KOLEKTYVŲ PASIRODYMAI

(VDU didžiosios salės 1 a. fojė, S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Menų centro kolektyvai kvies į pasirodymus ir mugę, kurių metu išvysi solo latino bei tautinių šokių, folkloro ansamblio, mėgėjų teatro, liaudiškos kapelos ir chorų pasirodymus bei sužinosi, kaip gali prisijungti prie šių kolektyvų veiklos.

15:00 val. KARJEROS CENTRO DIRBTUVĖS KARJERĄ PRADĖK DABAR!

(VDU didžiosios salės fojė, S. Daukanto g. 28)

Karjeros centras – tavo vieta tobulėti ir augti karjeros vystymo srityje. Kviečiame į pirmąjį susipažinimą su Karjeros centro veiklomis, kurio metu išmėginsite praktinį savęs pažinimą bei padiskutuosime apie tai, ką svarbu nuveikti studijuojant, kad baigę studijas sėkmingai įsilietumėte į darbo rinką.

15:00 val. VDU MINDED VERSLUMO AKADEMIJOS KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS DESIGN SPRINT

(S. Daukanto g. 28-206, MINDED VDU ofisas)

VDU “MINDED Verslumo akademija” kviečia studentus praktiškai išbandyti “Design Thinking” (Kūrybinio mąstymo) ir “LEGO SERIOUS PLAY” metodikas, kurios  suteikia priemones pažinti save kuriant bei realizuojant drąsius asmeninius projektus ir sprendžiant verslo ar socialinius iššūkius. Sesijos metu bus supažindinama su idėjų vystymo etapais:

  • Idėjų atranka,
  • Patirties kūrimo 5E modeliu,
  • Prototipų kūrimu ir jų pristatymu, siekiant parduoti idėją (angl. pitch).

Kūrybinių dirbtuvių metu bus dirbama komandose, o ”VDU Verslo praktikų centro” mentoriai suteiks dalyviams grįžtamąjį ryšį.

„Verslumo akademija“ Europos verslumo skatinimo apdovanojimuose pripažinta kaip viena iš trijų geriausių iniciatyvų Europoje, kurios programa paremta unikaliu „EQ thinking“ modeliu, padedančiu ugdyti komandinio darbo, emocinio intelekto, kūrybinio mąstymo bei idėjų įgyvendinimo kompetencijas.

Registracija būtina!

16:00 val. VDU ACADEMIA CUM LAUDE PASKAITA INDIVIDUALIŲJŲ STUDIJŲ IŠŠŪKIAI IR PRASMĖ

(VDU didžiosios salės I a. fojė, S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Pranešėjas – Academia cum laude vadovas prof. Egidijus Aleksandravičius. Moderuoja Domas Boguševičius.

Paskaitoje – pokalbyje studentai kviečiami šnekėtis apie individualiųjų studijų suteikiamas galimybes ir prasmes amžiuje, kuriame studijų suvokimas tampa vis labiau išskydęs. Kaip sugrąžinti studijų ir akademinio gyvenimo prasmės pojūtį, kuomet universitetas viešojoje erdvėje įvardijamas kaip darbo rinkos tarnas? Kokios yra VDU individualiųjų studijų ištakos, kokias principais jos grįstos? Kodėl individualiosios studijos yra ir šansas, ir asmeninis iššūkis? Su kokiais lūkesčiais studentai ateina į universitetą ir kokį jo vaizdinį išsineša po bakalauro studijų?

16:00 val. AKADEMINIO POLITOLOGŲ KLUBO EKSKURSIJA KAUNO LAIPTAI, DIPLOMATIJA IR GASTRONOMIJA

(ekskursijos pradžia  V. Putvinskio g. 23, 1 akšto fojė, Kaunas)

Studentų organizacija „Akademini politologų klubas“ pirmakursius kviečia į pažintinę ekskursiją po Kauną, kurios metu kartu pasivaikščiosime po Naujamiestį ir Žaliakalnį. Kviesime išgirsti smagių istorijų, sužinoti kodėl Putvinskio gatvė turėjo „diplomatijos gatvės“ pravardę, o pakeliui naujiems miesto studentams parodysime skanias ir smagias vietas, kur lankosi studentai.

Pradžia: Rugpjūčio 31d. Susitiksime 16:00 Putvinskio g. 23, fojė. Trukmė apie 2 valandas.

22 val. VDU PIRMAKURSIŲ SUSIPAŽINIMO VAKARĖLIS

Naujų mokslo metų pradžia – neabejotinai geriausia proga praplėsti savo draugų ratą! Po karantinų esame pasiilgę gyvo bendravimo, todėl VDU Studentų atstovybė kartu su TABOO kviečia visus esamus ir būsimus Vytauto Didžiojo universiteto studentus susipažinti. Tai vakarėlis, kurio praleisti negali joks VDU studentas – juk nori susirasti draugų ir paskaitų metu matyti pažįstamus veidus, tiesa? Daugiau informacijos jau netrukus.

14.00 val. Mokslo metų pradžios šventė

Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetai maloniai kviečia į 2022-2023 akademinių mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, Kaune. Trys aukštosios mokyklos, 2022-aisiais mininčios Lietuvos universiteto įkūrimo šimtmetį, organizuoja vieningą Rugsėjo 1-osios šventę. Programoje – trijų universiteto rektorių, miesto ir valstybės vadovų sveikinimai bei atlikėjos Jessica Shy koncertas.

Būtinai ateik ir dalyvauk Mokslo metų pradžios šventėje! Pažadame, bus smagu!

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt 

VILNIUS

RUGPJŪČIO 29 D., PIRMADIENISRUGPJŪČIO 30 D., ANTRADIENISRUGPJŪČIO 31 D., TREČIADIENISRUGSĖJO 1 D., KETVIRTADIENIS

10:00 val. SUSITIKIMAS TAVO AKADEMIJOJE

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, A2 auditorija)

Pirmieji žingsniai ir pirmosios pažintys su vieta ir žmonėmis, kurie lydės tave visus studijų metus. Čia susipažinsi su kurso draugais, pasivaikščiosi po akademijos erdves, susitiksi su darbuotojais – dėstytojais, sutiksi fakulteto dekaną ir referentes, kurios ne tik papasakos apie tavo studijų programą, bet ir supažindins su Universiteto tvarka. Čia Tavęs lauks ir studentai-mentoriai, pasiryžę atsakyti į visus iškilusius klausimus, aprodyti fakultetą ir netgi padės susipažinti su kurso draugais. Susitikime fakultetuose! Susitikimų su fakultetais vietos bus paskelbtos jau netrukus. Sek informaciją!!

13:00 val. VDU IDENTITY. DISKUSIJA NAUJOS KARTOS MOKYTOJAS. KOKS JIS?

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, A2 auditorija)

VDU Identity – tai diskusija, kuri tave supažindins su universiteto koridoriuose nuolat besisukančiais žmonėmis: darbuotojais, studentais ir alumnais. Čia išgirsi įdomiausius pasakojimus apie studijas universitete, patirtis savanorystėje ar studijų kokybės gerinimą. Nepamiršk ir Tu sudalyvauti diskusijoje – užduok norimą klausimą ar paprašyk naudingo patarimo! Tikimės, kad šis renginys Tau leis pasijausti didelės bendruomenės dalimi, pasiruošusia pradėti savo studijų kelionę.

09:00-24:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 29 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 30 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

9:35-10:05 val. KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO TESTAS

(Nuotoliniu būdu)

Nebijok! Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis testas, privalomas visiems nuolatinių studijų pirmakursiams, leis įvertinti, ar Tau būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. Testas vyks nuotoliniu būdu prisijungiant prie sistemos Tavo fakultetui paskirtu laiku. Testas bus aktyvus tik tvarkaraštyje nurodytu metu, taigi nepamiršk pasitikrinti laiko iš anksto. Švietimo akademijos pirmakursiai kompiuterinio raštingumo testą atlikti turi 10:45 val., nevėluok! Daugiau informacijos rasi štai čia: https://ivadas.vdu.lt/vdu-pirmakursiams-anglu-kalbos-ir-kompiuterinio-rastingumo-testai/

Iki 12:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu arba galite ateiti į 322 aud. T. Ševčenkos g. 31, Vilnius )

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 29 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 30 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

12:00 val. PLATESNĖS STUDIJŲ GALIMYBĖS IR REGISTRACIJOS Į DALYKUS TVARKA

(Nuotolinis susitikimas)

Ateik, klausk ir sužinok apie VDU teikiamas studijų galimybes – pedagogikos studijas, tarptautinių studijų ir mainų galimybes, verslo praktikas, individualiąsias studijas Academia cum laude, užsienio kalbų mokymosi galimybes ir dar daugiau. Taip pat čia sužinosi ir išgirsi patarimus, kaip susidaryti patogų ir tinkamą savo studijų tvarkaraštį. Nepraleis!

Tiesioginės transliacijos nuoroda: https://youtu.be/OAa71sRqTzg

14:30 val. UNIVERSITETO SOCIALINĖ DALIS

(Nuotolinis susitikimas)

Sužinok apie universiteto teikiamą socialinę paramą ir platesnes saviraiškos galimybes. Užsukęs išgirsi apie stipendijas, lengvatas, paskolas, Lietuvos studento pažymėjimą (kitas pažymas), bendrabučius, karjeros planavimą, galimybę prisijungti prie savanorystės programos, meno, sporto veiklų, teikiamos psichologinės bei dvasinės pagalbos ir dar daugiau.

Atvyk į VDU mažąją salę (S. Daukanto g. 28, Kaunas), sužinok visą aktualią informaciją, užduok visus rūpimus klausimus arba stebėk tiesioginę transliaciją internetu.

Tiesioginės transliacijos nuoroda: https://youtu.be/IbJLJ9zk1oo

15:30 val. SUSITIKIMAS SU STUDENTAIS TURINČIAIS NEGALIĄ IR JŲ ARTIMAISIAIS

(Nuotolinis susitikimas)

Čia galėsi sužinoti apie Universiteto ir valstybės teikiamas paslaugas, finansinės paramos galimybes bei Universiteto infrastruktūros pritaikymą negalią turinčių studentų gyvenimo, mokymosi ir studijų procesui užtikrinti. Virtualaus susitikimo nuoroda.

09:00-18:00 val. REGISTRACIJA Į STUDIJŲ DALYKUS

(T. Ševčenkos g. 31, 322 auditorija, Vilnius)

Visi VDU studentai savo studijų tvarkaraščius susidaro patys. Savo tvarkaraštį turėsi savarankiškai susidaryti rugpjūčio 31 d., kuomet vyks pirmakursiams privaloma registracija į studijų dalykus.

14:30 val. VDU STUDENTŲ ATSTOVYBĖS PRISISTATYMAS

(vieta bus patikslinta)

Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) veiklos sritimis, nariais bei puikiai praleisti laiką studentų apsuptyje. Renginyje kartu su VDU SA prezidente Ieva Vengrovskaja aiškinsimės, kuo studentų atstovybė skiriasi nuo mokinių tarybos, taip pat sužinosi, ką veikia atstovybininkai ir į kokius klausimus jie gali atsakyti. Daugiau informacijos: www.vdusa.lt, Facebook: VDU Studentų atstovybė

16:00 val. EKSKURSIJA PO VILNIŲ

(Vieta bus patikslinta)

19:00 val. VDU MENŲ CENTRO KOLEKTYVO ŠVIESA ATVIRA REPETICIJA

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, aktų salė)

Atvykite į VDU menų centro ŠA dainų ir šokių kolektyvo „Šviesa“ atvirą repeticiją, išgirskite, pamatykite bei sužinokite kolektyvo sudėtį, atliekamus kūrinius bei galimybes prisijungti prie šios veiklos.

10.00 val. Mokslo metų pradžios šventė Vilniuje

(T. Ševčenkos g. 31, fojė, Vilnius)

14.00 val. Mokslo metų pradžios šventė Kaune

(Kauno m. savivaldybė, Laisvės al. 96)

Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetai maloniai kviečia į 2022-2023 akademinių mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, Kaune. Trys aukštosios mokyklos, 2022-aisiais mininčios Lietuvos universiteto įkūrimo šimtmetį, organizuoja vieningą Rugsėjo 1-osios šventę. Programoje – trijų universiteto rektorių, miesto ir valstybės vadovų sveikinimai bei atlikėjos Jessica Shy koncertas.

Būtinai ateik ir dalyvauk Mokslo metų pradžios šventėje! Pažadame, bus smagu!

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt 

Skip to content