Įvadinės savaitės programa

RUGPJŪČIO 28 – RUGSĖJO 1 D. PROGRAMA

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt

KAS YRA „ĮVADAS Į STUDIJAS VDU“ IR KAM JIS SKIRTAS?

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas pirmojo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pradžioje rugpjūčio 28 – rugsėjo 1 dienomis.

KAUNAS

RUGPJŪČIO 28 D., PIRMADIENISRUGPJŪČIO 29 D., ANTRADIENISRUGPJŪČIO 30 D., TREČIADIENISRUGPJŪČIO 31 D., KETVIRTADIENISRUGSĖJO 1 D., PENKTADIENIS

10:00 val. SUSITIKIMAS TAVO FAKULTETE

Pirmieji žingsniai ir pirmosios pažintys su vieta ir žmonėmis, kurie lydės tave visus studijų metus. Čia susipažinsi su kurso draugais, pasivaikščiosi po fakulteto erdves, susitiksi su fakulteto darbuotojais – dėstytojais, katedrų vedėjais, sutiksi fakulteto dekaną ir referentes, kurios ne tik papasakos apie tavo studijų programą, bet ir supažindins su Universiteto tvarka. Čia Tavęs lauks ir studentai-mentoriai, pasiryžę atsakyti į visus iškilusius klausimus, aprodyti fakultetą ir netgi padės susipažinti su kurso draugais. Susitikime fakultetuose! Susitikimų su fakultetais vietas rasi čia: https://ivadas.vdu.lt/pirmakursiu-susitikimai-fakultetuose/

13:00 val. DISKUSIJA VDU IDENTITY

(V. Putvinskio g. 23-103, Kaunas)

VDU Identity – tai diskusija, kuri tave supažindins su universiteto koridoriuose nuolat besisukančiais žmonėmis: darbuotojais, studentais ir alumnais. Čia išgirsi įdomiausius pasakojimus apie studijas universitete, patirtis savanorystėje ar studijų kokybės gerinimą. Nepamiršk ir Tu sudalyvauti diskusijoje – užduok norimą klausimą ar paprašyk naudingo patarimo! Tikimės, kad šis renginys Tau leis pasijausti didelės bendruomenės dalimi, pasiruošusia pradėti savo studijų kelionę.

14:30 val. STUDENTŲ ATSTOVYBĖS PRISISTATYMAS

(K. Donelaičio g. 52, 1 aukšto fojė, Kaunas)

Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) veiklos sritimis, nariais bei puikiai praleisti laiką studentų apsuptyje. Renginyje kartu su VDU SA prezidente Emilija Drabužinskaite ir organizacijos nariais aiškinsimės, kuo studentų atstovybė skiriasi nuo mokinių tarybos, taip pat sužinosi, ką veikia atstovybininkai ir į kokius klausimus jie gali atsakyti. Daugiau informacijos: www.vdusa.lt, Facebook: VDU Studentų atstovybė

15:30 val. ESN VMU PRISISTATYMAS

(K. Donelaičio g. 52-603, Kaunas)

ESN? Kas tai? 

ESN VMU – tarptautinė organizacija, kurios siekis yra atstovauti tarptautinius ir ERASMUS+ studentus bei suteikti jiems galimybę lengviau integruotis į universiteto bendruomenę. Kviečiame į ESN VMU prisistatymą, kurio metu sužinosite daugiau apie mus ir VDU. Jūsų lauks viktorina (quiz), kurios metu išsiaiškinsime tikrąjį ESNerį. Geriausio pasirodžiusio asmens laukia prizai!

17:00 val. AŠ, NEALKOHOLINIS ALUS IR REKTORIUS

(K. Donelaičio g. 52, 1 aukšto fojė, Kaunas)

Tu, alus ir rektorius skamba utopiškai, bet pasirodo tai nėra taip toli nuo realybės! VDU Studentų atstovybė kviečia neformaliame pokalbyje geriau susipažinti su universiteto vadovu, išgirsti daugiau apie jo veiklą, linksmus nutikimus universitete, užduoti rūpimus klausimus ir smagiai praleisti vakarą.

09:00-24:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 28 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 29 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

00:00-12:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 28 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 29 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

9:00 - 15:00 val. KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO TESTAS

(Vieta nurodyta tvarkaraštyje)

Nebijok! Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis testas, privalomas visiems nuolatinių studijų pirmakursiams, leis įvertinti, ar Tau būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. Testas vyks nuotoliniu būdu prisijungiant prie sistemos Tavo fakultetui paskirtu laiku. Testas bus aktyvus tik tvarkaraštyje nurodytu metu, taigi nepamiršk pasitikrinti laiko iš anksto (tikslūs laikai bus paskelbti rugpjūčio mėn. pabaigoje). Daugiau informacijos rasi štai čia: https://ivadas.vdu.lt/pasiruosimas/kompiuterinio-rastingumo-testas/

12:00 val. VDU ACADEMIA CUM LAUDE PASKAITA INDIVIDUALIŲJŲ STUDIJŲ IŠŠŪKIAI IR PRASMĖ

(K. Donelaičio g. 52-603, Kaunas)

Pranešėjas – Academia cum laude vadovas prof. Egidijus Aleksandravičius. Moderuoja Domas Boguševičius.

Paskaitoje – pokalbyje studentai kviečiami šnekėtis apie individualiųjų studijų suteikiamas galimybes ir prasmes amžiuje, kuriame studijų suvokimas tampa vis labiau išskydęs. Kaip sugrąžinti studijų ir akademinio gyvenimo prasmės pojūtį, kuomet universitetas viešojoje erdvėje įvardijamas kaip darbo rinkos tarnas? Kokios yra VDU individualiųjų studijų ištakos, kokias principais jos grįstos? Kodėl individualiosios studijos yra ir šansas, ir asmeninis iššūkis? Su kokiais lūkesčiais studentai ateina į universitetą ir kokį jo vaizdinį išsineša po bakalauro studijų?

13:00 val. PASKAITA UNIVERSITETAS – NE TIK PASKAITOS

(VDU Didžioji Salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas / nuotoliniu būdu)

Sužinok apie universiteto teikiamą socialinę paramą ir platesnes saviraiškos galimybes. Užsukęs išgirsi apie stipendijas, lengvatas, paskolas, Lietuvos studento pažymėjimą (kitas pažymas), bendrabučius, karjeros planavimą, galimybę prisijungti prie savanorystės programos, meno, sporto veiklų, teikiamos psichologinės bei dvasinės pagalbos ir dar daugiau.

Atvyk VDU Didžiąją Salę, Kaune, sužinok visą aktualią informaciją, užduok visus rūpimus klausimus arba stebėk tiesioginę transliaciją internetu.

Tiesioginės transliacijos nuoroda

14:30 val. VDU MINDED VERSLUMO AKADEMIJOS KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS DESIGN SPRINT

(K. Donelaičio g. 52-603, Kaunas)

VDU “MINDED Verslumo akademija” kviečia studentus praktiškai išbandyti “Design Thinking” (Kūrybinio mąstymo) ir “LEGO SERIOUS PLAY” metodikas, kurios  suteikia priemones pažinti save kuriant bei realizuojant drąsius asmeninius projektus ir sprendžiant verslo ar socialinius iššūkius. Sesijos metu bus supažindinama su idėjų vystymo etapais:

  • Idėjų atranka,
  • Patirties kūrimo 5E modeliu,
  • Prototipų kūrimu ir jų pristatymu, siekiant parduoti idėją (angl. pitch).

Kūrybinių dirbtuvių metu bus dirbama komandose, o „VDU Verslo praktikų centro” mentoriai suteiks dalyviams grįžtamąjį ryšį.

Verslumo akademija“ Europos verslumo skatinimo apdovanojimuose pripažinta kaip viena iš trijų geriausių iniciatyvų Europoje, kurios programa paremta unikaliu „EQ thinking“ modeliu, padedančiu ugdyti komandinio darbo, emocinio intelekto, kūrybinio mąstymo bei idėjų įgyvendinimo kompetencijas.

15:00 val. SUSITIKIMAS SU STUDENTAIS TURINČIAIS NEGALIĄ IR JŲ ARTIMAISIAIS

(nuotoliniu būdu Teams platformoje)

Čia galėsi sužinoti apie Universiteto ir valstybės teikiamas paslaugas, finansinės paramos galimybes bei Universiteto infrastruktūros pritaikymą negalią turinčių studentų gyvenimo, mokymosi ir studijų procesui užtikrinti.

Nuoroda į nuotolinį susitikimą

15:30 val. KARJEROS CENTRO DIRBTUVĖS KARJERĄ PRADĖK DABAR!

(K. Donelaičio g. 52-603, Kaunas)

Karjeros centras – tavo vieta tobulėti ir augti karjeros vystymo srityje. Kviečiame į pirmąjį susipažinimą su Karjeros centro veiklomis, kurio metu išmėginsite praktinį savęs pažinimą bei padiskutuosime apie tai, ką svarbu nuveikti studijuojant, kad baigę studijas sėkmingai įsilietumėte į darbo rinką.

16:30 val. NEFORMALI DISKUSIJA SUSIPAŽINKIME, AŠ MENTORIUS

(K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė, Kaunas)

Prisijunk prie renginio „Susipažinkime, aš mentorius“ ir sužinok, ką reiškia būti pirmo kurso studentų mentoriumi VDU. Dalyvaujant interaktyviuose klausimų ir atsakymų pokalbiuose su studentais, atrask mentorystės ir savanorystės pasaulį mūsų dinamiškame universitete. Tavęs lauks pramogos mezgant ryšius žaidžiant stalo žaidimus bei galimybė individualioms konsultacijoms rūpimais klausimais. Skleisk žinią ir nepamiršk pasiimti užkandžių sau ir draugui.

Registracija į renginį

9:00 - 10:00 val. PAŽINTIS SU UNIVERSITETO BIBLIOTEKA

(nuotoliniu būdu)

Biblioteka – informacijos centras, galimybė susirasti reikalingą informaciją, gilinti žinias, turiningai praleisti laisvalaikį. Kviečiame pirmakursius dalyvauti pristatyme apie biblioteką ir sužinoti svarbiausią informaciją apie informacijos išteklius ir paslaugas.
Prisijunkite nuotoliniu būdu ČIA.

11:00 - 12:30 val. PLATESNĖS STUDIJŲ GALIMYBĖS IR REGISTRACIJOS Į DALYKUS TVARKA

(VDU Didžioji salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas / nuotoliniu būdu)

Ateik, klausk ir sužinok apie VDU teikiamas studijų galimybes – pedagogikos studijas, tarptautinių studijų ir mainų galimybes, verslo praktikas, individualiąsias studijas Academia cum laude, užsienio kalbų mokymosi galimybes ir dar daugiau. Taip pat čia sužinosi ir išgirsi patarimus, kaip susidaryti patogų ir tinkamą savo studijų tvarkaraštį. Nepraleisk!

Sužinok visą aktualią informaciją, užduok visus rūpimus klausimus arba stebėk tiesioginę transliaciją internetu.

Tiesioginės transliacijos nuoroda

12:30 - 14:00 val. AKADEMINĖ MUGĖ

(VDU Didžiosios salės fojė, S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Tavęs lauks būrys į visus klausimus pasirengusių atsakyti universiteto žmonių ir mentorių. Kada ir kaip užsiregistruoti į gretutines studijas? Ar gerai bandau skaičiuoti studijų dalykų kreditus? Nuo kada galiu galvoti išvažiuoti studijuoti pagal mainų programas? Kas tas akademinis sąžiningumas ir kodėl jis svarbus? O galėsiu mokytis estų ar hebrajų kalbą? Gal galite dar kartą man asmeniškai paaiškinti kaip susidaryti savo tvarkaraštį? Šiuos ir visus kitus su studijomis susijusius klausimus galėsi asmeniškai užduoti akademinėje mugėje.

14:00 val. AKADEMINIO POLITOLOGŲ KLUBO PASKAITA

(V. Putvinskio g. 23-310, Kaunas)

Kodėl politinė sociologija ir antropologija? Kauzalinio ir lyderystės mąstymo iliuzijos – Prof.dr. Gintautas Mažeikis

Pranešimo metu bus kritikuojama kremlologinė lyderystės analitika remiantis dabartine Rusijos – Ukrainos karo diskusija. Lyderystės teorijoms bus priešinami politinės sociologijos ir antropologijos metodai ir kritinė teorija.

15:00 val. VĖLIAVOS MEDŽIOKLĖ

(K. Donelaičio g. 52, 1 aukšto fojė, Kaunas)

Vėliavos medžioklė – tai aktyvus žaidimas, kurio metu galėsi geriau pažinti Kauno centrą, atrasti bendraminčių ir išlieti naujai susikaupusią studentišką energiją. Su žemėlapio pagalba daugiau sužinosi apie universitetą, turėsi progą pabendrauti su kitais „šviežiai iškeptais“ VDU pirmakursiais ir puikiai startuoti universitetiniame gyvenime! Išankstinė registracija į renginį.

Nepraleisk progos ir registracijos formą pildyk jau dabar, nes vietų skaičius ribotas!

22:00 val. VDU PIRMAKURSIŲ SUSIPAŽINIMO VAKARĖLIS

(Taboo, Pilies g. 12, Kaunas)

Nauja mokslo metų pradžia neabėjotinai geriausia proga praplėsti savo draugų ratą. Tam, kad visai dar neseniai palikus mokyklos suolus, žengti į universiteto auditorijas su naujais pažįstamais parankėje būtų drąsiau. VDU studentų atstovybė kviečia šviežiai iškeptus pirmakursius susipažinti ir atšvęsti šią mokslo metų pradžią drauge!

Daugiau informacijos

9:00-18:00 val. REGISTRACIJA Į STUDIJŲ DALYKUS

(konsultacijos fakultetuose)

Visi VDU studentai savo studijų tvarkaraščius susidaro patys. Savo tvarkaraštį turėsi savarankiškai susidaryti rugpjūčio 31 d., kuomet vyks pirmakursiams privaloma registracija į studijų dalykus.

Fakultetų atstovai ir mentoriai dėl registracijos į studijų dalykus konsultuos:

  • nurodytose vietose nuo 9 iki 12 val.,
  • telefonu nuo 9 iki 16:30 val.
Fakultetas  Adresas Telefono nr.
Ekonomikos ir vadybos fakultetas K. Donelaičio g. 52, 616 aud. ir 2 aukšto biblioteka, Kaunas 837 327 866
Gamtos mokslų fakultetas Universiteto g. 10, 118 aud., Akademija 837 327 902
837 327 905
Humanitarinių mokslų fakultetas V. Putvinskio g. 23, 206, 318, 407, 416 kab., Kaunas 837 327 830
Informatikos fakultetas Universiteto g. 10, 431 kab., Akademija 837 327 900
Katalikų teologijos fakultetas Gimnazijos g. 7, dekanate, Kaunas 837 323 477
Muzikos akademija V. Čepinskio g. 5,  dekanate, Kaunas 837 295 842
Menų fakultetas Muitinės g. 7, 102, 105 kab., Kaunas 837 327 878
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas V. Putvinskio g. 23, 602, 603, 604 kab, Kaunas 837 206 709
Socialinių mokslų fakultetas Jonavos g. 66 , 202 kab., Kaunas 837 327 820
Švietimo akademija Kaune K. Donelaičio g. 52,  501, 505 kab., Kaunas 837 327 821
Švietimo akademija Vilniuje T. Ševčenkos g. 31, 418 kab., Vilnius 852 790 491
852 752 242
Teisės fakultetas Jonavos g. 66, 202 kab., Kaunas 837 751 044
ŽŪA Agronomijos fakultetas Studentų g. 11, 303 kab., Akademija 837 752 266
ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakultetas Universiteto g. 10, 428 kab., Akademija 837 752 362
ŽŪA Miškų ir ekologijos fakultetas Studentų g. 11, 428 aud., Akademija 837 752 282
ŽUA Inžinerijos  fakultetas Studentų g. 15, 304 kab., Akademija 837 752 324

12:30 val. VDU MENŲ CENTRO KOLEKTYVŲ PASIRODYMAI

(Studentų skveras, šalia S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Menų centro kolektyvai kvies į pasirodymus ir mugę, kurių metu išvysi solo latino bei tautinių šokių, folkloro ansamblio, mėgėjų teatro, liaudiškos kapelos ir chorų pasirodymus bei sužinosi, kaip gali prisijungti prie šių kolektyvų veiklos.

12:30 val. VDU ORGANIZACIJŲ MUGĖ IR SPORTO CENTRO VEIKLOS

(Studentų skveras, šalia S. Daukanto g. 28, Kaunas)

VDU studentų organizacijos, klubai ir kolektyvai kvies Tave susipažinti su veikla ir prisijungti prie bendraminčių.

Taip pat turėsi galimybę išbandyti skirtingas sporto šakas, galėsi dalyvauti metimų į krepšį konkurse ir kituose iššūkiuose. Turėsi galimybę atlikti kūno sudėties nustatymo testus, gauti prizų ir dovanų. Taip pat galėsi klausti ir sužinoti apie treniruočių tvarkaraščius ir registraciją, reprezentacinių Universiteto sporto šakų komandas, reikalavimus pateikimui į jas. Ateik ir prisijunk!

14:30 val. COURSERA MOKYMAI

(K. Donelaičio g. 52-403, Kaunas / nuotoliniu būdu)

Nuoroda į nuotolinį susitikimą.

15:30 val. AKADEMINIO POLITOLOGŲ KLUBO EKSKURSIJA

(Vienybės aikštė, Kaunas)

Pažintinė eksursija po Kauno žymiausias vietas su Gerve.lt. Eskursijos pradžios vieta – Vienybės Aikštė.

12.00 val. ŠV. MIŠIOS

(Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vilniaus g. 1, Kaunas)

14.00 val. MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

(Istorinės Prezidentūros kiemelis, Vilniaus g. 33, Kaunas)

Bendra Kauno universitetų studentų priesaika ir eisena iki Nepriklausomybės aikštės.

15.00 val. MOKSLO METŲ PRADŽIOS KONCERTAS

(Nepriklausomybės aikštė, Kaunas)

Šventinis koncertas Nepriklausomybės aikštėje su jungtiniu universitetų choru bei GJan!

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt 

VILNIUS

RUGPJŪČIO 28 D., PIRMADIENISRUGPJŪČIO 29 D., ANTRADIENISRUGPJŪČIO 30 D., TREČIADIENISRUGPJŪČIO 31 D., KETVIRTADIENISRUGSĖJO 1 D., PENKTADIENIS

10:00 val. SUSITIKIMAS TAVO AKADEMIJOJE

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, A2 auditorija)

Pirmieji žingsniai ir pirmosios pažintys su vieta ir žmonėmis, kurie lydės tave visus studijų metus. Čia susipažinsi su kurso draugais, pasivaikščiosi po akademijos erdves, susitiksi su darbuotojais – dėstytojais, sutiksi fakulteto dekaną ir referentes, kurios ne tik papasakos apie tavo studijų programą, bet ir supažindins su Universiteto tvarka. Čia Tavęs lauks ir studentai-mentoriai, pasiryžę atsakyti į visus iškilusius klausimus, aprodyti fakultetą ir netgi padės susipažinti su kurso draugais. Susitikime fakultetuose! Susitikimų su fakultetais vietos bus paskelbtos jau netrukus. Sek informaciją!!

13:00 val. VDU IDENTITY. DISKUSIJA NAUJOS KARTOS MOKYTOJAS. KOKS JIS?

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, A2 auditorija)

VDU Identity – tai diskusija, kuri tave supažindins su universiteto koridoriuose nuolat besisukančiais žmonėmis: darbuotojais, studentais ir alumnais. Čia išgirsi įdomiausius pasakojimus apie studijas universitete, patirtis savanorystėje ar studijų kokybės gerinimą. Nepamiršk ir Tu sudalyvauti diskusijoje – užduok norimą klausimą ar paprašyk naudingo patarimo! Tikimės, kad šis renginys Tau leis pasijausti didelės bendruomenės dalimi, pasiruošusia pradėti savo studijų kelionę.

14:00 val. VDU ACADEMIA CUM LAUDE

(Nuotoliniu būdu)

Prisijungimas prie susitikimo ČIA.

09:00-24:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 28 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 29 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

00:00-12:00 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS

(Nuotoliniu būdu)

Pasirašęs sutartį nesuspėjai nuotoliniu būdu pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir atlik šį testą Tau tinkamu metu nuo rugpjūčio 28 d. nuo 9:00 val.  iki rugpjūčio 29 d. 12:00 val. nuotoliniu būdu, adresu: https://testing.vdu.lt/

Daugiau informacijos apie diagnostinį anglų kalbos testą.

13:00 val. PASKAITA UNIVERSITETAS – NE TIK PASKAITOS

(Nuotolinis susitikimas)

Sužinok apie universiteto teikiamą socialinę paramą ir platesnes saviraiškos galimybes. Užsukęs išgirsi apie stipendijas, lengvatas, paskolas, Lietuvos studento pažymėjimą (kitas pažymas), bendrabučius, karjeros planavimą, galimybę prisijungti prie savanorystės programos, meno, sporto veiklų, teikiamos psichologinės bei dvasinės pagalbos ir dar daugiau.

Atvyk į VDU Didžiąją Salę Kaune (S. Daukanto g. 28, Kaunas), sužinok visą aktualią informaciją, užduok visus rūpimus klausimus arba stebėk tiesioginę transliaciją internetu.

Tiesioginės transliacijos nuoroda

14:00 val. KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO TESTAS

(Nuotoliniu būdu)

Nebijok! Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis testas, privalomas visiems nuolatinių studijų pirmakursiams, leis įvertinti, ar Tau būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. Testas vyks nuotoliniu būdu prisijungiant prie sistemos Tavo fakultetui paskirtu laiku. Testas bus aktyvus tik tvarkaraštyje nurodytu metu, taigi nepamiršk pasitikrinti laiko iš anksto (tikslūs laikai bus paskelbti rugpjūčio mėn. pabaigoje). Daugiau informacijos rasi štai čia: https://ivadas.vdu.lt/pasiruosimas/kompiuterinio-rastingumo-testas/

15:30 val. FOTOMEDŽIOKLĖ

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, fojė)

Pažvelk į Vilnių kitu kampu. Orientacinių varžybų „Fotomedžioklė“ metu galėsi geriau susipažinti su Vilniumi ir įsiamžinti prie populiariausių Vilniaus vietų. Susigaudyti Vilniuje Tau padės būsimieji universiteto draugai, su kuriais susipažinus bus lengviau žengti pirmuosius žingsnius universitete.

Registraciją į renginį

17:00 val. STUDENTŲ ATSTOVYBĖS PRISISTATYMAS

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, fojė)

Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) veiklos sritimis, nariais bei puikiai praleisti laiką studentų apsuptyje. Renginyje kartu su VDU SA prezidente Emilija Drabužinskaite ir organizacijos nariais aiškinsimės, kuo studentų atstovybė skiriasi nuo mokinių tarybos, taip pat sužinosi, ką veikia atstovybininkai ir į kokius klausimus jie gali atsakyti. Daugiau informacijos: www.vdusa.lt, Facebook: VDU Studentų atstovybė

17:30 val. AŠ, NEALKOHOLINIS ALUS IR UNIVERSITETAS

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, fojė)

Tu, alus ir universitetas skamba utopiškai, bet pasirodo tai nėra taip toli nuo realybės! VDU Studentų atstovybė ir mentoriai kviečia neformaliame pokalbyje geriau susipažinti su universitetu, galimybėmis jame, kaip linksmai ir prasmingai praleisti universiteto metus. VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė pasidalins savo patirtimi bei studentiškais nutikimais. Po renginio Tavęs lauks pramogos mezgant ryšius žaidžiant stalo žaidimus bei galimybė individualioms konsultacijoms rūpimais klausimais. Skleisk žinią ir nepamiršk pasiimti užkandžių sau ir draugui.

11:00-12:30 val. PLATESNĖS STUDIJŲ GALIMYBĖS IR REGISTRACIJOS Į DALYKUS TVARKA

(Nuotolinis susitikimas)

Ateik, klausk ir sužinok apie VDU teikiamas studijų galimybes – pedagogikos studijas, tarptautinių studijų ir mainų galimybes, verslo praktikas, individualiąsias studijas Academia cum laude, užsienio kalbų mokymosi galimybes ir dar daugiau. Taip pat čia sužinosi ir išgirsi patarimus, kaip susidaryti patogų ir tinkamą savo studijų tvarkaraštį. Nepraleisk!

Tiesioginės transliacijos nuoroda

09:00-18:00 val. REGISTRACIJA Į STUDIJŲ DALYKUS

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, 322 auditorija)

Visi VDU studentai savo studijų tvarkaraščius susidaro patys. Savo tvarkaraštį turėsi savarankiškai susidaryti rugpjūčio 31 d., kuomet vyks pirmakursiams privaloma registracija į studijų dalykus.

10.00 val. Mokslo metų pradžios šventė Vilniuje

(VDU Švietimo akademija, T. Ševčenkos g. 31, fojė)

14.00 val. Mokslo metų pradžios šventė Kaune

(Istorinės Prezidentūros kiemelis, Vilniaus g. 33, Kaunas)

Kauno universitetų studentų priesaika ir eisena iki Nepriklausomybės aikštės, kur vyks šventinis koncertas su jungtiniu universitetų choru bei GJan!

Sekite informaciją ivadas.vdu.lt 

Skip to content