Pašto sistema (Outlook)

Bendravimui ir informacijos sklaidai Universitete naudojama elektroninio pašto sistema  Outlook. Sistemos naudotojui sukuriama elektroninio pašto dėžutė, skirta bendrauti su dėstytojais, kitais studentais, į ją siunčiama aktuali informacija apie studijas, mainų galimybes, fakultetų, bibliotekos pranešimai ir kt. Prie  Outlook  prisijungiama: 

  • interneto naršyklėje įvedus adresą  office.com  arba  webmail.vdu.lt; 
  • Microsoft Outlook  kliento programa, kurią galima įsidiegti į asmeninį kompiuterį iš tinklalapio  office.com; 
  • mobiliesiems įrenginiams skirta programėle  Microsoft Outlook. 

Prisijungimai prie VDU IT sistemų pirmakursiams suteikiami per  Įvadinę savaitę – nuoroda apie prisijungimo duomenų sukūrimą siunčiama į el. pašto dėžutę, nurodytą stojant LAMA BPO sistemoje. Jeigu negavai prisijungimo duomenų arba susidūrei su nesklandumais, kreipkis į Studentų centrą (K. Donelaičio g. 52-111, el. paštas  studentas@vdu.lt, tel. +370 37 75 11 75), nurodyk savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį. 

Su suteiktu prisijungimo vardu ir susikurtu slaptažodžiu pasiekiamos visos VDU IT paslaugos. Tinklalapyje  pagalba.vdu.lt  gali pakeisti esamą ar susikurti naują slaptažodį, taip pat rasi IT sistemų naudojimo instrukcijas ir prieigą prie užklausų sistemos. 

 

Skip to content